Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka do dziecka !

(Wrocław, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Witam. Jestem przesympatyczną dziewczyną która chętnie zajmie się na weekend małym dzieckiem które ma przynajmniej dwa lata. Brałam udział w dniu przedsiębiorczości gdzie byłam w przedszkolu i opiekowałam się małymi dziećmi. W gimnazjum przez 3 lata, dwa razy w tygodniu pomagałam dzieciom w wieku 4-9 lat w nauce ( prowadziłam również różna zabawy oraz rozmowy ( na ich poziomie )) . Byłam już raz wynajęta na ślub oraz wesele , na którym się zajmowałam 4 dzieci w wieku ok 4-5 lat. U wszystkich u których pracowałam byli zadowoleni a dzieciaki uwielbiały mnie. Na temat psychologii wiem bardzo dużo , gdyż czytam książki o tematyce wychowawczej. Mam 17 lat , chodzę do liceum ogólnokształcącego. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną. W przyszłości mam zamiar iść na psychologie.
Z każdym dzieckiem , jeżeli rodzic/opiekun tego będzie sobie życzył mogę wprowadzać język angielski (uczę się już 10 lat ). Jeżeli dziecko będzie uczęszczało do przedszkola w weekendy mogę z nim przerabiać bierzący materiał , będą mieli Państwo pewność że dziecko naukowo rozwija już się za młodu już bardzo dobrze. Zabawa z dzieckiem zapewniona oraz spacery w miarę stanu/wieku dziecka.
Ważną informacją jest to że umiem RKO.

*Mogę pracować tylko w weekendy ! ( możliwe jest również zostanie z dzieckiem na noc )
*Stały kontakt telefoniczny ze mną w czasie pobytu z dzieckiem .
*Stawka : Dzień : 6 zł Noc (od 20:00) 7,50 zł.

Wybierając mnie mają państwo pewność dobrej opieki nad dzieckiem. Najczęstszym problemem opiekunek jest brak pomysłów ( dzieci się nudzą oraz nie tracą bezmyślnie czas ). Ja wykorzystuje minutę choćby odpowiednio :) Aby jej nie stracić .

Mają Państwo potrzebę zobaczyć jak będę się opiekować Pańskim dzieckiem ?
Nie ma sprawy . Przychodzę do Państwa na wyznaczoną godzinę ( darmo
wą na 1 h ) i się zajmuję na waszych oczach dzieckiem :) .

Konstakt :
Blok Monika
GG : 242421
TEL.KOM : 601-291-114


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl