Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie ogłoszenie

Niania z zamieszkaniem /pomoc rodziny z angielskim / od września 2016

(Warszawa / Urysnów, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Brytyjsko-polska rodzina w Warszawie poszukuje niani z zamieszkaniem i pomocy w domu od września 2016. Praca ok 45-50 godz/tydz. Jeśli chcesz pracować jako niania/pomoc dla międzynarodowej rodziny w Warszawie - Ursynów, prześlij CV. Expat British-Polish family in Warsaw is looking for an English speaking nanny/housekeeper in Warsaw Ursynów / September 2016.

Opis stanowiska
Brytyjsko-polska rodzina w Warszawie Ursynów poszukuje doświadczonej osoby do opieki nad 2 dzieci w wieku 2,5 i 5 lat + pomocy w domu z angielskim. Obowiązki: poranne przygotowanie dzieci do szkoły, zawiezienie do/z szkoły, gry, zabawy z dziećmi, pomoc w pracach domowych takich jak sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów itp. Rozpoczęcie pracy od września 2016. Jest to oferta pracy z zamieszkaniem live-in.

Wymagania
Doświadczenie i entuzjazm do opieki nad dziećmi
doświadczczenie w prowadzeniu domu

mile widziane prawo jazdy
znajomość angielskiego (przynajmniej podstawy)
Gotowość do zamieszkania z rodziną - oferta live-in. Zapewnione niezależne warunki zamieszkania, Internet + pełne wyżywienie
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie jako niania live-in od września 2016


Warunki
Wynagrodzenie dla niani 3500 zł miesięcznie

kontrakt na 1 rok lub dłużej

bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania/pomoc for expat family in Warsaw 2016 prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.


Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl