Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie ogłoszenie

Niania z zamieszkaniem / expat family / Saska Kępa / wrzesień 2016

(Warszawa / Saska Kępa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Polsko-francuska rodzina w Warszawie poszukuje niani z zamieszkaniem do 3 dzieci od września 2016. Praca ok 40 godz/tydz od pon. do pt.. Jeśli chcesz pracować jako niania/pomoc dla międzynarodowej rodziny w Warszawie - Saska Kępa, prześlij CV. Expat Polish-French family in Warsaw is looking for an French/English speaking nanny in Warsaw Saska Kępa - September 2016.

Polsko-francuska rodzina mieszkająca na Saskiej Kępie/Warszawa poszukuje doświadczonej osoby do popołudniowej opieki nad 3 dzieci. Praca w godzinach od 15.30 do 21.00. Od czasu do czasu możliwa praca w innych godzinach w zależności od zapotrzebowania rodziny. Obowiązki: dbanie o czystość w pokojach dzieci, uporządkowanie kuchni po posiłkach, zabawy z dziećmi, wyprowadzanie psa etc. Rozpoczęcie pracy od września 2016. Jest to oferta pracy z zamieszkaniem live-in.

Wymagania
Doświadczenie, elastyczność i entuzjazm do opieki nad dziećmi
Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy jako Au Pair w USA lub innych krajach
Chętnie rozpatrzymy studentki dzienne lub zaoczne
znajomość angielskiego/francuskiego
Gotowość do zamieszkania z rodziną - oferta live-in. Zapewnione niezależne warunki zamieszkania, pełne wyżywienie.
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie jako niania live-in od września 2016


Warunki
Wynagrodzenie dla niani 3000 zł miesięcznie
Praca od poniedziałku do piątku 40 godzin tyg.
kontrakt na 1 rok lub dłużej
bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania/pomoc for expat family in Warsaw 2016 prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.


Ogłoszenie dodane: Piatek, 15 Lipiec, 2016  16:09Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl