Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie ogłoszenie

Niania na pełen etat dla rodziny expatów / Warszawa Mokotów / sierpień

(Warszawa / Mokotów, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Brytyjska rodzina w Warszawie poszukuje doświadczonej niani do opieki nad 3,5 rocznym chłopcem od połowy sierpnia 2016 w Warszawie/Mokotów. Jeśli chcesz pracować jako niania dla międzynarodowej rodziny w Warszawie, prześlij CV. Expat family in Warsaw is looking for an experienced nanny in Warsaw Mokotów - August 2016.

Brytyjska rodzina w Warszawie poszukuje troskliwej i doświadczonej opiekunki do opieki nad 3,5 rocznym chłopcem. Dziecko chodzi do brytyjskiej szkoły. Od niani wymagana jest pomoc w przygotowaniu chłopca do szkoły między 7.00-8.00 rano. W ciągu dnia pomoc w drobnych pracach domowych: posprzątanie, zrobienie zakupów itp.. Następnie o 15.00 odebranie chłopca ze szkoły, przygotowanie dla dziecka posiłku, zabawy z dzieckiem itp. Praca od połowy sierpnia 2016 od pon. do pt. 40 godzin tyg. Czasami dodatkowo praca w soboty.

Wymagania
Dobra znajomość angielskiego
Elastyczność, otwartość i dobre doświadczenie w opiece nad dziećmi
Referencje od poprzednich pracodawców

Warunki
wynagrodzenie do ustalenia

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania /nanny for expat family in Warsaw
prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl