Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie ogłoszenie

Niania dla Maluszka - Salonik Misia Dudu - Stara Miłosna

(Warszawa, Stara Miłosna, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Troskliwa opieka dla kameralnej grupy dzieci na godziny i całodzienna z językiem angielskim na co dzień.
Warszaty edukacyjne dla rodziców.

Z doświadczenia wiemy, jak trudno jest znaleźć bezpieczne i dobre miejsce, w którym bez obaw zostawilibyśmy opiekunkom nasz największy skarb -Nasze Dziecko.
"Salonik Misia Dudu" to miejsce troskliwej i profesjonalnej opieki nad dziećmi, stworzone specjalnie z myślą o Maluszkach w wieku od 1 do 3 lat.
Czekają tu na dzieci dwie dobrze przygotowane wychowawczo i dydaktycznie opiekunki, które w swoją pracę wkładają dużo zaangażowania i serca, po to aby stworzyć przyjazną, ciepłą i domową atmosferę, w której dziecko może bezpiecznie odkrywać świat wokół niego.
Łączymy cierpliwość w pielęgnowaniu i wychowywaniu z pomysłowością w organizowaniu rozwijającego spędzania czasu. Szacunek, który zapewniamy dzieciom sprawi, że każda zgłoszona przez Maluszka potrzeba nie będzie czekać ani chwili na zauważenie, a dziecko będzie czuło, że jest ważne, co zaowocuje w przyszłości wyższym poczuciem własnej wartości.

W Saloniku Misia Dudu spotkać się mogą również rodzice, dla których przygotowaliśmy ciekawą ofertę warsztatów edukacyjnych.

To nas wyróżnia:
- mała liczba dzieci w grupie (tylko 5 Maluszków), co pozwala na indywidualne podejście do każdego z nich
- zajęcia edukacyjne w JĘZYKU ANGIELSKIM (zabawy, czytanie książek, piosenki)
- więcej uwagi i bardzo serdecznego, ciepłego traktowania (tak jak u babci i u mamy)
- opieka psychologa
- brak wpisowego
- brak opłat na "pomoce dydaktyczne"

Proponujemy Maluchom twórcze spędzanie czasu, dbając o równowagę między ukierunkowanymi zajęciami a swobodną zabawą, bo Salonik Misia Dudu to miejsce, w którym Maluchy mają czuć się przede wszystkim beztroskie, bezpieczne i szczęśliwe.

ZAPRASZAMY!

Informacje na www.salonikmisia.pl.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl