Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie ogłoszenie

Niania

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Jestem mamą która przebywa na urlopie wychowawczym.W związku z tym chętnie zaopiekuje się jeszcze jakimś maluszkiem u siebie w domu,Mam doświadczenie w opiece nie tylko nad swoimi dziećmi( opiekowałam się maluszkami 4 i 6 m-cy) oraz starszymi dziećmi. A przedewszystkim mam doświadczenie jako mama(starsza pociecha jest już przedszkolakiem) Do pomocy w opiece nad maluchami mam też mame.
Dzięki temu możemy zagwarantować dzieciom spacery i zabawy na placu zabaw pod Naszym blokiem.Pozatym dzięki temu że mam swoje dzieci, Państwa dzieci nie będą się nudzić, gdyż czas zapełni im wspólna zabawa i nauka.
Koszty opieki są do ustalenia z rodzicami.Zapewniam że ze wszystkimi rodzicami jestem w stanie ustalić kwoty zadawalające obie strony Najchętniej zaopiekuje się dziećmi powyżej 6 m-ca(na stałe), ale i młodszym nie odmówie (jednak tylko w opiece dorywczo).
Jestem dyspozycyjna przez cały tydzien. Możliwa jest także opieka w nocy gdyby była taka potrzeba a także w weekendy.Mieszkamy na Zielonej Białołęce
Oferuje również domowe obiady
kontakt karola28@onet.eu


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl