Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie ogłoszenie

NIANIA

(Bulowice, Andrychów, Kęty, Andrychów, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Witam wszystkich Rodziców:) Jeżeli nie macie z kim zostawiać Dziecka, gdy idziecie do pracy, a szkoły i przedszkola są nieczynne, chętnie podejmę się opieki nad Nim:) Będę w tym czasie bardzo dyspozycyjna(od lipca do września włącznie). Najchętniej dzieci od 1 roczku w górę:)

Mam 20 lat, mieszkam w Bulowicach (mogę dojeżdżać do sąsiednich miejscowości ;)). Jestem osobą odpowiedzialną i sumienną. Kocham pracę z dziećmi. Studiuję pedagogikę (studia dzienne), jestem animatorką na oazie. Mogę pracować przez całe wakacje (lipiec-wrzesień włącznie) oraz w weekendy i w ustalonych godzinach, dniach w roku akademickim.

Jeśli potrzebujecie Państwo opieki jednorazowej, bo w danym dniu, godzinach nie macie z kim zostawić swojej Pociechy, również proszę o kontakt:)

Dodatkowo mogę nauczyć starsze dziecko piosenek, podstaw gry na gitarze, udzielić korepetycji, pomóc w lekcjach, itp., z młodszym dzieckiem na pewno będę się bawić, wymyślać zajęcia, a nie tylko pilnować, siedząc gdzieś z boku.

Posiadane kwalifikacje:
Studentka pedagogiki (Irok), ukończony kurs na wychowawcę kolonijnego (byłam na takich wyjazdach mając pod opieką młodsze dzieci), prowadzę grupę dzieci z 4 klasy na oazie (prowadziłam też spotkania z dziećmi z klas 1-3). Nie pracowałam jeszcze jako niania zawodowo, ale opiekowałam się czasem małym chłopczykiem z mojej dalszej rodziny, mam młodszą siostrę, którą często opiekowałam się, gdy była młodsza.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl