Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie ogłoszenie

Gosposia okolice Legnicy

(Okolice Legnicy, Legnica, )

Agencja niań i gosposi Koncepcja z Legnicy poszukuje dla swojego klienta, z miejscowości Ziemnice, osoby do pracy na stanowisku:
GOSPOSIA

Miejsce pracy: Ziemnice, okolice Legnicy.
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:
Gotowanie
Sprzątanie pomieszczeń biurowych
Sprzątanie i gotowanie w domu

Wymagania:
Osoba potrafiąca gotować jako warunek konieczny
Pracowita, uczciwa, rzetelna
Mile widziane prawo jazy oraz własny samochód

Oferta:
Umowa o pracę
Miesięczne wynagrodzenie minimum 1.200 zł na rękę
Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do przesyłania CV, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres:
legnica@koncepcja.eu

z adnotacją: GOSPOSIA ZIEMNICE

Agencja Pracy Koncepcja
ul. Rynek 32 pok. 04 II piętro
nr tel. 76 8660555, tel. kom. 0796 094 302
Filia w Legnicy

http://www.nianie-gosposie.pl »