Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Full time nanny for expat family / Warszawa Mokotów/ luty 2017

(Mokotów, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 


Międzynarodowa rodzina w Warszawie zatrudni serdeczną i doświadczoną nianię z dobrym angielskim lub hiszpańskim do opieki nad 7 miesięcznym dzieckiem. Praca od lutego 2017 na pełny etat od pon. do pt. + czasami babysittingi. Jeśli chcesz pracować jako niania dla międzynarodowej rodziny w Warszawie, prześlij CV. Expat family relocating to Warsaw is looking for an experienced nanny in Warsaw February 2017.

Międzynarodowa rodzina przeprowadzająca się do Warszawy poszukuje troskliwej i doświadczonej opiekunki do opieki nad 7 miesięcznym synkiem. Obowiązki: sprawowanie samodzielnej i troskliwej opieki nad dzieckiem, zabawa z dzieckiem, przygotowywanie posiłków, drobne prace domowe itp.. Wymagane aby niania znała dobrze j. angielski lub hiszpański. Rodzina przeprowadza się do Warszawy na kontrakt od lutego 2017.

Wymagania
Niania powinna mieć bardzo dobre doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi
Referencje od poprzednich pracodawców
wymagana dobra znajomość angielskiego lub hiszpańskiego

Warunki
wynagrodzenie - ok. 3000 zł miesięcznie

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania /nanny for expat family in Warsaw
prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: opieka@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl