Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie ogłoszenie

DoŚwiadczona Opiekunka/niania Do Dziecka Szuka Pracy

(Andrespol/ŁÓdŹ , Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Szukam pracy jako opiekunka/niania do dziecka.
Mam 26 lat i ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Nauk o Wychowaniu, kierunek &#8211; Pedagogika, otrzymując tytuł zawodowy magistra. Za moją osobą przemawia zarówno moje wykształcenie, jak i doświadczenie.
Pracowałam między innymi w przedszkolu na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego . Do moich obowiązków należały: pomoc i opieka nad dziećmi w przedziale wiekowym od 1 do 5 roku życia (grupa żłobkowa 1-2,5 , starszaki 2,5-5), działania edukacyjne i wychowawcze, prowadzenie zajęć sportowych, tanecznych (aerobic, zumba, salsa) i gimnastyki smyka.
Pracowałam również w Szkole Podstawowej na stanowisku nauczyciela świetlicy szkolnej. Ponadto opiekowałam się 2 letnim dzieckiem.
W okresie nauki odbywałam praktyki pedagogiczne w instytucjach szkolnych i pozaszkolnych, gdzie prowadziłam zajęcia wychowania fizycznego.
Posiadam uprawnienia do realizacji zajęć sportowych i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz kompetencje pedagoga kultury fizycznej i kreatora zdrowego stylu życia.
Jestem osobą komunikatywną, pogodną, sumienną, odpowiedzialną, cierpliwą i punktualną. Praca z dziećmi daje i dużo satysfakcji i jest dla mnie źródłem radości.
Nadmieniam, iż mieszkam w Andrespolu (woj. łódzkie). Interesowałaby mnie praca w okolicach miejsca zamieszkania lub w Łodzi, na pół lub cały etat. Jestem osobą w pełni dyspozycyjną od zaraz! Posiadam prawo jazdy kat. B i własny samochód.
Tel. kontaktowy 694-484-809. Pozdrawiam.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl