Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Niania - Opiekunka do dziecka
<< Poprzednie og這szenie

Babysitters & Nannies for expat families in Warsaw

(Warszawa, Warszawa, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Prowork.pl Nanny and childcare agency in Warsaw is looking for enthusiastic, flexible babysitters and bilingual nannies for expat families in Warsaw, Poland. Potential candidates should speak good English and have good nanny or au pair experience! Looking for a nanny/babysitter job in Warsaw apply now at Prowork.pl!

Opis stanowiska
Szukasz dodatkowej pracy w Warszawie? Expat families in Warsaw are looking for nannies and babysitters!
Mi這 nam poinformowa, 瞠 nasza firma Prowork.PL, specializuj帷a sie w us逝gach rekrutacyjnych dla rodzin obcoj瞛ycznych w Warszawie i rekrutacji medycznej, posiada r騜ne oferty pracy dodatkowej w Warszawie, g堯wnie u rodzin mi璠zynarodowych /expat families przebywaj帷ych w Warszawie na kilkuletnich kontraktach dyplomatycznych czy komercyjnych.

S to rodziny z r騜nych kraj闚 m.in z USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Australii, W這ch, Japonii i wielu innych!
Oferty dotycz opieki nad dzie熤i lub pomocy w nauce w r騜nym wymiarze godzin np. opieka popo逝dniowa, opieka wieczorna/babysitting.
Wymagania: w przypadku wszystkich ofert wymagana jest dobra znajomo嗆 j. obcego, gdy rodziny nie znaj zazwyczaj j. polskiego.
Ponadto wymagane dobre do鈍iadczenie w opiece/pracy z dzie熤i/ entuzjazm i komunikatywno嗆.

Mile widziane do鈍iadczenie jako Au pair za granic.

Lokalizacja: - r騜ne rejony Warszawy, zazwyczaj Mokot闚, Wilan闚, Konstancin

Oferowana stawka to zwykle 18-22 z/godzin w zale積o軼i od szczeg馧闚 oferty.

Agencja Prowork.PL opieka and nanny services Warsaw

Nie pobieramy 瘸dnych op豉t od kandydat闚. W przypadku zainteresowania ofertami wsp馧pracy z expat families/rodzinami obcoj瞛ycznymi w Warszawie, zarejestruj si na stronie www.prowork.pl i prze郵ij CV w j. angielskim i okre郵 preferowan lokalizacj w Warszawie i dost瘼no嗆 czasow.

Wymagania
Dobry angielski lub inny j瞛yk obcy
do鈍iadczenie w opiece nad dzie熤i
Mile widziane do鈍iadczenie jako niania lub au pair za granic
Entuzjazm i elastyczno嗆
Gotowo嗆 do podj璚ia pracy w Warszawie - cz瘰te lokalizacje to Mokot闚, Wilan闚 Konstancin i inne rejony Warszawy.

Warunki
鈔ednio stawki wynosz 18-22 z/godz.

Procedura rekrutacyjna
Je郵i masz do鈍iadczenie w opiece nad ma造mi dzie熤i, znasz angielski i chcesz pracowa jako Babysitter/Niania /opiekunka do dziecka &#8211; prze郵ij swoj aplikacj na adres: recruitment@prowork.pl, tel.: 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymalniu pe軟ej aplikacji wraz ze zdj璚iem skontaktujemy sie w celu dalszej rekrutacji i um闚ienia si na rozmow kwalifikacyjn.

Zobacz wi璚ej ofert dla Babysitter/Niani /opiekunki do dziecka in Warsaw i zarejestruj si na: www.prowork.pl.
Prowork Agencja nia i opiekunek w Warszawie - posiadamy oferty wielu rodzin w tym przede wszystkim mi璠zynarodowych /expat families mieszkaj帷ych w Warszawie
Prowork.PL nanny and childcare agency Warsaw. 16 years of experience in childcare recruitment!

Prowork.PL Profesjonalny dob鏎 personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA
Wpis do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy 瘸dnych op豉t od os鏏 staraj帷ych si o prac. Pomagamy w przygotowaniu/przet逝maczeniu dokument闚 i skutecznym podj璚iu pracy za granic.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl