Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pilnie zatrudnimy kreatywnego Copywritera

Wrocław, Wroclaw,

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Jesteśmy sprawdzoną niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie ma dla Nas ogromne znaczenie. Aby zadowolić Naszych pracowników dokładamy wszelkich starań, by każda z ofert przez Nas proponowanych była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć oraz gotowość do pracy.

Obecnie do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy
kreatywnej i pełnej pomysłów osoby na stanowisko:

COPYWRITER

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

- Samodzielne redagowanie ofert pracy,
- Publikowanie ogłoszeń w portalach internetowych,
- Aktywna promocja firmy,
- Bieżące raporty z przebiegu swojej pracy,

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Kreatywność, dynamizm w działaniu,
- Zdolności organizacyjne,
- Wysoka kultura osobista,
- Umiejętność obsługi komputera,
- Komunikatywność,
- Samodzielność,
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
- Preferowane osoby, które ukończyły kierunki: Marketing, Polonistyka,

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w młodym i kreatywnym zespole,
- Rozwijanie umiejętności wśród specjalistów,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Samodzielne stanowisko pracy,
- Pracę pełną wyzwań i nowoczesnych rozwiązań,
- Przyjazną atmosferę i poranną kawę,

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl/

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:
+48 71 3666 455
+48 71 3666 081

Oferty pracy znajdziesz na Naszej stronie internetowej: walterfachkraft.pl/
oraz na naszym fanpage na facebooku: facebook.comwalterfachkraft.polska

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 01 Grudzien, 2015  10:34

Identyfikator: 568992

Wyświetleń: 7190