Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

KOLPORTER ULOTEK / HOSTESSA - PILNE!!! gorlice

Gorlice, Gorlice,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obowiązki:
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za kreowanie wizerunku placówki bankowej poprzez rozdawanie ulotek.

Wymagania:
- osoby uczące się(status studenta/ucznia, ukończone minimum 17 lat),
- praca w godz. między 9.00 - 17.00 (2-5h),
- silna motywacja do pracy,
- sumienność, rzetelność,
- komunikatywność,
- mile widziane doświadczenie przy podobnych akcjach marketingowych.

Oferujemy:

-atrakcyjne zarobki
-elastyczny grafik pracy
-umowa zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem serwisu.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 19 Maj, 2010  09:00

Identyfikator: 180443

Wyświetleń: 14503