Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Handlowiec - Przedstawiciel Handlowy

Łódź, Łódź,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Altix sp. z o.o.

Jesteśmy firmą specjalizującą się z dziedzinie tyfloinformatyki (informatyki dla niewidomych). W naszej ofercie znajdują się mówiące urządzenia i oprogramowanie pozwalające między innymi na komunikację osób niewidomych z komputerem. Naszymi klientami są zarówno firmy, jak i klienci indywidualni.
Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie
Numer referencyjny: HRL2010
Opis stanowiska:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych oraz obsługa klienta w punkcie handlowym oraz jego aktywne pozyskiwanie, włączając wizyty w firmach, placówkach edukacyjnych, fundacjach, salonach optycznych i innych miejscach skupiających środowisko osób niepełnosprawnych.

Do głównych jej zadań należeć będzie:

* pozyskiwanie nowych klientów
* rozwój sieci odbiorców
* budowanie pozytywnego wizerunku firmy
* kompleksowe doradztwo dla klientów firmy
* wystawianie dokumentów handlowych w systemie Symfonia Handel
* zamawianie towarów
* przeprowadzanie prezentacji sprzętu

Wymagania:

* samodzielność i inicjatywa w działaniu
* wykształcenie min. średnie
* wysoka kultura osobista
* umiejętność prowadzenia rozmów z klientami
* znajomość sprzętu komputerowego
* znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B będzie atutem

- samodzielności i inicjatywy w działaniu

- wykształcenia min. średniego

- wysokiej kultury osobistej

- umiejętności prowadzenia rozmów z klientami

- znajomości sprzętu komputerowego

- znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B będzie atutem
Oferujemy:

* pracę w bardzo ciekawej branży i w fajnym zespole
* możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie sprzętu komputerowego i specjalistycznego
* możliwość zwiększenia swojego doświadczenia w zakresie obsługi klientów i umiejętności negocjacyjnych
* dostosowanie powierzanych zadań do indywidualnych cech osobowościowych
* dobre wynagrodzenie połączone z wynikami w pracy, szkolenia

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail (prosimy o umieszczanie w temacie numeru referencyjnego):

janusz.mirowski@altix.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 19 Marzec, 2010  09:40

Identyfikator: 161600

Wyświetleń: 36290