Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie og這szenie

Kierownik Ds. Produkcji

(Krak闚, Krak闚, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Szukam Pracy

Agencja rekrutacyjna ERTA dla swojego polskiego klienta poszukuje pracownik闚 na stanowisko:

KIEROWNIK DS. PRODUKCJI

Miejsce pracy: Krak闚 **** Ochojno

Opis stanowiska:

&#61607; Nadz鏎 nad procesem produkcji
&#61607; Nadz鏎 nad podleg造m zespo貫m pracowniczym
&#61607; Koordynacja zaopatrzeniem.

Wymagania:

&#61607; Wykszta販enie 鈔ednie
&#61607; Minimum dwuletnie do鈍iadczenie w bran篡 reklamowo-produkcyjnej na stanowisku kierowniczym
&#61607; Mile widziana znajomo嗆 j瞛yka angielskiego lub j瞛yka niemieckiego
&#61607; Umiej皻no嗆 obs逝gi program闚 komputerowych : MS Excel, Corel
&#61607; Mile widziana znajomo嗆 : AutoCad
&#61607; Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

&#61607; Umow o prac
&#61607; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#61607; Premie uzale積ione od wynik闚 pracy
&#61607; Prac w stabilnie rozwijaj帷ej si firmie
&#61607; Mo磧iwo嗆 aktywnego rozwoju osobistego i zawodowego
&#61607; Ubezpieczenia grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesy豉nie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem
&#8222;Kierownik ds. produkcji&#8221;.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji o鈍iadczenia: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustaw z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

Posiadamy certyfikaty po鈔ednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), po鈔ednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), po鈔ednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Og這szenie dodane: Sroda, 03 Listopad, 2010  14:18

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl