Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Junior Product Manager Praca w Wydawnictwie

(Warszawa, Warszawa, )

Software Media sp. z o. o. S.K. to młode wydawnictwo publikujące pisma z zakresu szeroko pojętego IT. Działamy na rynku anglojęzycznym, czyli na całym świecie. Tworzymy tygodniki dla specjalistów, wśród naszych pism są Hakin9, PenTest Magazine, FFD magazine, BSD magazine, Software Developer's Journal i Codersky.

W związku z nowopowstającym projektem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Junior Product Manager
Praca w Wydawnictwie

Szukasz wyzwań?
Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca "od podszewki" w wydawnictwie?
Zależy Ci by utrzymać kontakt z językiem obcym?
Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

PRZYKŁADOWE ZADANIA:
- samodzielne organizowanie akcji promocyjnych w Internecie dla magazynu i jego prenumeraty,
- pozyskiwanie autorów artykułów i felietonów oraz kontakty z nimi podczas wszystkich etapów powstawania pisma,
- wspieranie pracy Redaktora Naczelnego.

OCZEKIWANIA:
- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
- sprawne korzystanie z Internetu,
- inwencja, tworzenie własnych metod promocji,
- łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość,
- aktywna sprzedaż produktów,
- zaangażowanie i zapał do pracy,
- miłe usposobienie i uśmiech :)

OFERUJEMY:
- doświadczenie zawodowe w renomowanym wydawnictwie,
- trzy miesiące stałego kontaktu z językiem obcym,
- dużą autonomię w działaniu,
- pracę z celem,
- możliwość awansu po 3-miesięcznym okresie próbnym.

Czekamy na Ciebie!

CV i List motywacyjny proszę przesłać na adres: rekrutacja27@software.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).