Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Zostań ambasadorem Fast Deal!

(Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Jesteś osobą energiczną i lubianą? Masz siłę przebicia? Lubisz być zawsze na czasie i być ta osoba, która informuje znajomych o nowinkach? Zostań ambasadorem Fast Deal!
W zamian za to, w czym i tak jesteś świetny- &#8216;rozpuszczaniu&#8217; najświeższych nowinek wśród znajomych, będziesz otrzymywał darmowe vouchery na usługi w Twoim mieście o wartości do 200 zł każdego miesiąca.
Od Ciebie oczekujemy jedynie opowiedzenia o wykorzystanej usłudze znajomym oraz pokazania im, jak było! Szczegóły w jaki sposób chcielibyśmy abyś to robił dostarczymy w drugim etapie rekrutacji. Z pewnością będziesz potrzebował w tej jakże miłej i ciekawej pracy aparatu cyfrowego oraz obycia z komputerem, a zwłaszcza z Internetem i działaniami na Facebooku.

Jeżeli chcesz być ambasadorem marki Fast Deal w Twoim mieście, zgłoś się do nas, wysyłając CV oraz krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać, na adres:

ambasador@fastdeal.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl