Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance

Zatrudnię specjalistę d/s sprzedaży powierzchni reklamowej na telebimie led

(Bydgoszcz/ Solec Kujawski, Bydgoszcz, )

Poszukujemy kompetentnej osoby do współpracy w zakresie sprzedaży powierzchni reklamowej na telebimie Led umiejscowionym w Solcu Kujawskim przy ul. 23 Stycznia.

Atrakcyjny system wynagradzania oraz nielimitowany czas pracy stanowią o atrakcyjności oferty.

Zakres obowiązków:

-aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż usług firmy na podległym terenie,
-budowanie trwałych relacji z klientami stałymi
-sporządzanie ofert handlowych

Wymagania:
- dobra organizacja pracy
- otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów
- samodyscyplina
- zaangażowania, dynamizmu, inicjatywy

Oferujemy:
- interesującą i pełną wyzwań pracę w miłej atmosferze w młodym zespole
- Zatrudnienie u solidnego pracodawcy na podstawie umowy zlecenie ,dla najlepszych w perspektywie Umowa o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie- bardzo wysokie prowizje
- nieunormowany czas pracy

Więcej informacji pod nr telefonu 889767722

Twój przyszły pracodawca oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju i samorealizacji oraz pełną samodzielność w wykonywanych zadaniach.

Zapraszamy do współpracy także agencje reklamowe.