Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Web Developer Html/css/js

Tomaszów Lubelski,

KBKP Software S.C. &#8211; dynamicznie rozwijająca się firma z sektora IT, dostarczająca rozwiązania programistyczne dla firm z branży hosting, Cloud computing i pokrewnych poszukuje kandydatów do współpracy jako:

Web Developer HTML/CSS/JS

Opis stanowiska:
Do zadań osoby odpowiedzialnej za wdrażanie szablonów graficznych dla naszej firmy należą m.in:
- cięcie stron z formatu PSD do HTML/CSS,
- wykorzystanie nowoczesnych bibliotek UI/UX
- prace z systemami templates (smarty, mustache, handlebars itp)
- praca zdalna

Wymagania:
Znajomość i doświadczenie z przynajmniej 10 z poniższych bibliotek/technologii (lub ich odpowiedników):
jQuery
Twitter Bootstrap
Modernizr
jQuery UI
Smarty
HandleBars
Mustache
FontAwesome
Google OpenFonts
Easy Pie
jQuery Knob
jQuery Validate
FuelUX
FullCalendar
jQuery ColorBox
jQuery dataTables
jQuery Chosen
jQuery Masked
jQuery Input
jQuery AutoSize
jQuery Flot
jQuery Sparklines
Bootstrap Colorpicker
Bootstrap Datepicker
Bootstrap Timepicker
Bootstrap DateRange
Bootbox.js
jQuery Gritter
jQuery slimScroll
Spin.js
ExplorerCanvas
Mindmup Wysiwyg
Toopay Markdown

Do CV prosimy przesłać dodatkowo:
- 10 przykladow z uzyciem wybranych powyższych technologii (html+JS code).
- Oczekiwaną stawkę za godzinę pracy
- Preferowana forma współpracy (umowe o dzielo, faktura, rachunek, itd).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 03 Czerwiec, 2013  20:07

Identyfikator: 461425

Wyświetleń: 3181