Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Staż W Bahama Films

(Warszawa, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Producent filmowy i organizator warsztatów artystycznych
BAHAMA FILMS
poszukuje:

STAŻYSTKI/STAŻYSTY
(nr ref. ST)

Zadania:
- pomoc przy organizacji warsztatów artystycznych
- prowadzenie działań promujących warsztaty artystyczne
- wsparcie przy prowadzeniu sekretariatu firmy
- prowadzenie kalendarza szefa firmy
- prowadzenie działań promocyjnych firmy i jej projektów na portalach społecznościowych

Oczekiwania:
- student (preferowany 3, 4, 5 rok) lub absolwent
- zainteresowanie filmem
- komunikatywność
- otwartość na nowe rozwiązania
- sumienność, konsekwencja i łatwość nawiązywania kontaktów
- znajomość języka angielskiego
- podstawowa znajomość pakietu MS Office
- znajomość obsługi komputera i Internetu
- zaangażowanie i inicjatywa
- przebojowość
- samodzielność
- optymizm i poczucie humoru mile widziane

Kandydatom spełniającym powyższe wymagania oferujemy:
- 3-miesięczny bezpłatny staż
- elastyczny czas pracy (ok. 25h w tygodniu)
- kontakt z twórcami filmowymi
- pracę wśród młodych i kreatywnych osób kochających filmy
- możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i przedłużenia współpracy na kolejne miesiące (płatna współpraca)

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny oraz numer referencyjny w tytule maila prosimy przesłać do 20. marca 2011 r. na adres: rekrutacja@bahamafilms.pl.

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz 883"