Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży bezpośredniej

Bydgoszcz, Bydgoszcz,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Lubisz telefoniczny kontakt z klientem ?
Masz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klientów?
Szukasz stabilnej pracy?

OFERUJEMY PRACĘ NA STANOWISKU:

Specjalista ds. sprzedaży reklamy bezpośredniej

Zakres obowiązków:
&#8211; telefoniczne pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów
&#8211; posprzedażową współpracę z klientami firmy,
&#8211; aktywną sprzedaż,
&#8211; dbanie o zachowanie standardów telefonicznej obsługi klienta,
&#8211; dbanie o utrzymanie dobrego wizerunku firmy,
prowadzenie i aktualizowanie bazy klientów.

Wymagania:
&#8211; znajomość MS Office,
&#8211; nastawienie na realizację celów,
&#8211; doskonała organizacja pracy,
&#8211; miły głos oraz nienaganna dykcja,
&#8211; odpowiedzialność,
&#8211; rzetelność,
&#8211; dyspozycyjność,
&#8211; umiejętność pracy w zespole,
&#8211; znajomość środowiska internetowego
Mile widziane doświadczenie w telemarketingu, jeśli go nie posiadasz - chęć do
pracy nad sobą przy naszym wsparciu.

Oferujemy:
&#8211; umowę - zlecenie,
&#8211; możliwość szkolenia i przygotowania do pracy,
&#8211; pracę w godzinach 8-16 do poniedziałku do piątku
&#8211; atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system wynagradzania,
możliwość połączenia pracy ze studiami - również dziennymi

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 10 Grudzien, 2013  11:57

Identyfikator: 489669

Wyświetleń: 6306