Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Social Media

(Poznań, Poznań, )

Jesteśmy agencją interaktywną. W 2011 roku zajęliśmy piąte miejsce w rankingu firm SEM/SEO, który ukazał się w raporcie "Internet Standard 2K11". Spółka istnieje na rynku od 7 lat, zatrudniamy 50 osób, które obsłużyły ponad 9000 przedsiębiorstw z całej Polski. Internet Plus jest certyfikowanym partnerem Google w zakresie linków sponsorowanych. W 2012 roku firma otrzymała certyfikat ISO 9001:2008, który potwierdza wysoką jakość świadczonych usług w zakresie pozycjonowania, prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, aktualizacji stron WWW oraz zarządzania profilami w sieciach społecznościowych.

http://www.internet-plus.pl »

Opis stanowiska:

zakładanie i prowadzenie profili klientów na portalach Facebook, Twitter i Google+
przegląd treści profili klientów w serwisach społecznościowych pod kątem pozycjonowania
ścisła współpraca z Biurem Obsługi Klienta
bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy z klientem w sprawach dotyczących profili w mediach społecznościowych
dbanie o dobry wizerunek obsługiwanych klientów

Oczekiwania względem kandydata:

wysokie umiejętności komunikacyjne (poprawność stylistyczna, znajomość zasad interpunkcji oraz ortografii)
łatwość w pisaniu krótkich tekstów na różne tematy
znajomość obsługi profili na portalach Facebook, Twitter i Google+
kreatywność w podejściu do realizowanych działań
umiejętność działania pod presją czasu
gotowość do pracy na pełen etat
mile widziane doświadczenie w agencjach reklamowych/PR

Oferujemy:

umowę zlecenie na okres próbny, a docelowo umowę o pracę na pełen etat
stabilne zatrudnienie
dostęp do nowych technologii
miłą atmosferę w młodym zespole
udział w ciekawych projektach
różnorodność tematyki tekstów

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać do 15.02.2016 na adres: rekrutacja@internet-plus.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez HTTPS Sp. Z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl