Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista Ds. Marketingu &#8211; Portalu E-magnes.pl

(Poznań, Poznań, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

SPECJALISTA DS. MARKETINGU &#8211; portalu e-magnes.pl
Cała polska

Obowiązki:
&#8226; opracowywanie i realizowanie strategii marketingowej portalu
&#8226; koordynowanie działań marketingowych przy projektach portalu
&#8226; współpraca z mediami
&#8226; planowanie i prowadzenie kampanii promocyjnych oraz analiza ich skuteczności i efektywności
&#8226; planowanie i realizacja budżetu przeznaczonego na działania promocyjne
&#8226; współpraca z managerami projektowymi Fundacji oraz koordynatorami regionalnymi
&#8226; opracowywanie raportów z bieżącej działalności na żądanie Zarządu lub Rady Fundacji

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, ekonomia lub inne
&#8226; doświadczenie w pracy w organizacjach non-profit
&#8226; bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z marketingiem w organizacjach non-profit
&#8226; dobra znajomość zagadnień związanych z e-commerce (ze szczególnym uwzględnieniem marketingu internetowego)
&#8226; doświadczenie w planowaniu i koordynowaniu działań marketingowych (w tym w planowaniu i prowadzeniu kampanii promocyjnych z wykorzystaniem różnych klas mediów na szeroka skalę)
&#8226; kreatywność
&#8226; dobra znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego, francuskiego rosyjskiego, ukraińskiego

Oferujemy:
&#8226; pracę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach
&#8226; (umowa o dzieło, kontrakt menedżerski)
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
&#8226; możliwość udziału w ciekawych projektach
Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!
W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.
List motywacyjny - autorski -wraz z CV prześlij podając w tytule maila nazwę stanowiska na jakie aplikujesz.
Po otrzymaniu listu skontaktujemy się w celu ustalenia spotkania i omówienia szczegółów współpracy.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".