Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Rzecznik Prasowy

Katowice,

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta Spółki z branży Transportu Publicznego PILNIE poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

RZECZNIK PRASOWY
Miejsce pracy: KATOWICE
WOJ.ŚLĄSKIE
Nr ref.: RZECZNIK/KAT/2012
OGŁOSZENIE WAŻNE TYLKO DO PIĄTKU 14.12.2012!!!!!

Zadania:
&#8226; Reprezentowanie stanowiska Zarządu Spółki w mediach
&#8226; Bieżący kontakt z dziennikarzami prasowymi, radiowymi i telewizyjnymi
&#8226; Prowadzenie konferencji prasowych
Wymagania:

&#8226; Wykształcenie wyższe humanistyczne (preferowane w zakresie: komunikacji marketingowej, public relations, kultury, dyplomacji, dziennikarstwa, politologii )
&#8226; Doświadczenie w pracy z mediami minimum 3 lata (konieczne doświadczenie w pracy na stanowisku rzecznika prasowego lub pokrewnym)
&#8226; Doskonała znajomość rynku medialnego w Polsce
&#8226; Wymagana praktyczna wiedza z zakresu promocji, marketingu, reklamy, public relations, mediów
&#8226; Swoboda w wystąpieniach publicznych
&#8226; Bardzo dobre posługiwanie się polszczyzną w mowie i piśmie,
&#8226; Doświadczenie w pisaniu i redagowaniu tekstów informacyjnych i promocyjnych
&#8226; Wysoka kultura osobista
&#8226; Umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie I opanowanie
&#8226; Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
&#8226; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
&#8226; Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, Excel
Oferujemy:
&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Ciekawą pracę w nowoczesnej Spółce
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Premie

Kontakt:
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV wraz z Listem Motywacyjnym na adres: MARTA.FABISZAK@INTERIMAX.COM
W tytule maila proszę wpisać &#8222;Nr ref.: RZECZNIK/KAT/2012&#8221;

Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
INTERIMAX Polska Sp. z. o. o. S.K.A.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Grudzien, 2012  13:03

Identyfikator: 430553

Wyświetleń: 6728