Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawicieli handlowych

(Toruń, Toruń, )
Przedstawicieli handlowych


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

EuCO - LIDER RYNKU ODSZKODOWAŃ W POLSCE I EUROPIE

FIRMA FAIR PLAY, FILANTROP ROKU, LAUREAT NAGRODY ZŁOTY FENIKS, SOLIDNA FIRMA


ZOSTAŁEŚ POSZKODOWANY W WYPADKU?

ZADZWOŃ, SKONSULTUJ BEZPŁATNIE CZY NALEŻY SIĘ TOBIE ODSZKODOWANIE?


EuCO to największa w Polsce firma pomagająca osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać od firm ubezpieczeniowych odszkodowania zdrowotne oraz zadośćuczynienia dla bliskich w przypadku zgonu.

Grupa kapitałowa EuCO jako pierwsza z rynku odszkodowań przygotowuje się do wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych. EuCO zatrudnia doświadczonych prawników oraz współpracuje z wyspecjalizowanymi kancelariami prawnymi zarówno w kraju jak i zagranicą. Dzięki temu możliwe jest niesienie pomocy zarówno Polakom, jak i obywatelom innych państw. Od początku swej działalności EuCO obsłużyło ponad 20.000 osób z kraju oraz wielu cudzoziemców. Oprócz pomocy osobom zgłaszającym się bezpośrednio do firmy, Europejskie Centrum Odszkodowań prowadzi także działalność charytatywną. Wspiera finansowo domy dziecka oraz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.


Kapitał zakładowy Firmy wynosi 500.000 zł wpłacony w całości w gotówce.


Statystycznie 95 % poszkodowanych jest niezadowolonych z wysokości przyznanego odszkodowania. Towarzystwa ubezpieczeniowe wykorzystują niewiedzę oraz brak kompetencji swoich klientów. Wypłacają pieniądze nieadekwatne do poniesionej szkody. Zniechęcają poszkodowanych lub podsyłają do podpisania niekorzystne ugody. Coraz częściej klient otrzymuje odmowę wypłaty z informacją, że może dochodzić swoich praw na drodze sądowej. Tymczasem w Europejskim Centrum Odszkodowań każda sprawa traktowana jest indywidualnie z racji różnorodności towarzyszących okoliczności. Adekwatnie do niej dochodzimy należnego odszkodowania dla osoby poszkodowanej.


EuCO rozumie, że każdy posiada tylko jedno zdrowie i życie. Dlatego w chwili powstania obrażeń ciała czy straty najbliższych należy się człowiekowi zadośćuczynienie lub odszkodowanie. Nie zwróci ono zdrowia ani nie zastąpi osoby najbliższej: matki, ojca, dziecka, przyjaciela ale pomoże w dalszym życiu, rozwoju, kształceniu, leczeniu, rehabilitacji i choć w części złagodzi cierpienie psychiczne i fizyczne.


W 2008 roku zmieniło się prawo dające zupełnie nowe możliwości osobom, które straciły najbliższych w wypadkach, obecnie mamy już wypracowane procedury dające naszym klientom gwarancję uzyskania największego możliwego zadośćuczynienia w danej sprawie.


W związku z nowymi możliwościami oraz bardzo dynamicznym rozwojem EuCO poszukujemy na terenie Polski oraz Czech:


Dyrektora Sprzedaży (nr ref. GUM/03/29/D)

Kierownika Zespołu (nr ref. GUM/03/29/K)

Agenta (nr ref. GUM/03/29/A)


Wymagania:

&#183; Wykształcenie preferowane wyższe (minimum średnie)

&#183; Niekaralność i dobra opinia w środowisku

&#183; Znajomość komputera i internetu

&#183; Bardzo dobra organizacja pracy

&#183; Nastawienie na osiągnięcie sukcesu i chęć poszerzania wiedzy


Oferujemy:

&#183; Profesjonalny system szkoleń

&#183; Bardzo wysokie prowizje

&#183; Finansowanie biura

&#183; Unikatowy system finansowania w całości samochodów dla Managerów i Dyrektorów

&#183; Unikatowy system zaliczkowy pozwalający zarabiać już od pierwszego miesiąca

&#183; Atrakcyjny system motywacyjny

&#183; Jasna i przejrzysta ścieżka kariery

Szczególnie mile widziane są funkcjonujące już struktury sprzedażowe, multiagencje, brokerzy, dla których nasza oferta będzie dopełnieniem obsługi klienta, który oprócz profesjonalnej obsługi przy sprzedaży ubezpieczenia oczekuje także pomocy przy likwidacji szkody.


Aplikacje (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) wraz z kodem referencyjnym prosimy przesyłać na adres r.masojc@euco.pl

Prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U.2002.101.926 z późniejszymi zmianami)". Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy. Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.ZOSTAŁEŚ POSZKODOWANY W WYPADKU?

ZADZWOŃ, SKONSULTUJ BEZPŁATNIE CZY NALEŻY SIĘ TOBIE ODSZKODOWANIE?


Kontakt:

Robert Masojć

e-mail: r.masojc@euco.pl


telefon +48 507 418 111


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl