Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Praktykant w Dziale PR

(Będzin, Będzin, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Stanowisko: Praktykant w Dziale PR

Szukasz wyzwań? Chcesz pracować na stanowisku Specjalisty ds. Promocji? Zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia zawodowego? Ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:
- realizowanie bieżących zadań mających na celu promocję portalu w branży szkoleniowej oraz w mediach,
- tworzenie artykułów dotyczących branży szkoleniowej i jej otoczenia biznesowego,
- bieżące działania w obrębie social media,
- współpraca z mediami,
- tworzenie baz danych i baz informacji,
- dbanie o wizerunek portalu w mediach.

Wymagania:
- &#8222;lekkie pióro&#8221;
- kreatywność,
- znajomość specyfiki social media,
- dobra znajomość środowiska Microsoft Office oraz Internetu,
- status studenta bądź absolwenta,
- mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz zainteresowania w obrębie HR, szkoleń, ekonomii i szeroko pojętego środowiska biznesowego.

Co zyskujesz:
- elastyczne dopasowane godzin pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
- poznanie zasad funkcjonowania organizacji w środowisku social media,
- poznania praktycznych działań PR-owych prężnie rozwijającej się organizacji,
- stałe podnoszenie kompetencji oraz dostęp do specjalistycznej prasy,
- możliwość bezpłatnego udziału w konferencjach i szkoleniach branżowych,
- referencje po zakończeniu praktyk oraz możliwość podjęcia dalszej współpracy.

Miejsce odbywania praktyk: Będzin
Czas odbywania praktyk: 3 miesiące

Osoby zainteresowane ofertą praktyk prosimy o wysłanie CV na adres praktyki@treco.pl w tytule wpisując &#8222;Praktyki w dziale PR&#8221;.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w związku z toczącymi się oraz przyszłymi rekrutacjami w TRECO Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie, przy ul. Małachowskiego 39/2, zgodnie z ustawą z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie oświadczam. że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych oraz możliwości ich poprawiania.&#8221;