Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Praktykant - dziennikarz/publicysta

(Freelance, Pozostałe miejscowości, )
Praktykant - dziennikarz/publicysta


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Jesteś osobą ambitną i ciekawą świata? Masz ciekawe pomysły i nie boisz się nowych wyzwań? Nie lubisz nudy i chcesz być w centrum wydarzeń? Zgłoś się do nas!
Portal Twojazmiana.pl oferuje możliwość realizacji praktyk z zakresu dziennikarstwa, marketingu i PR. Po odbyciu praktyk wydajemy zaświadczenie ukończenia praktyk.

Oferujemy:

&#8226; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
&#8226; elastyczny czas pracy,
&#8226; pracę w młodym, dynamicznym zespole
&#8226; dla najlepszych możliwość nawiązania stałej współpracy po zakończeniu praktyk,
&#8226; referencje.

Oczekujemy:

&#8226; lekkiego pióra,
&#8226; kreatywności,
&#8226; samodzielności,
&#8226; pracowitości i zaangażowania.

Zainteresowanych prosimy o składanie ofert, zawierających CV i list motywacyjny na adres: karolina@twojazmiana.pl Liczba miejsc ograniczona!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Twojazmiana.pl to największa internetowa baza danych o podmiotach zajmujących się urodą, zdrowiem, sportem, rekreacją i wszystkim, co służy poprawie ludzkiego wyglądu i samopoczucia. Więcej na: www.twojazmiana.plSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl