Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca przy projekcie- rowerowa rewolucja m-bike

(Wrocław, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

M-bike jest polską marką, której twórcą i właścicielem jest operator Wrocławskiego Roweru Miejskiego (100 000 wypożyczeń i ponad 20 000 użytkowników) . Nasze możliwości, które zaprezentowaliśmy we Wrocławiu są jedynie wierzchołkiem góry lodowej i stanowią początek rewolucji rowerowej w naszym kraju, która dynamicznie się rozwija.
Misją m-bike jest nie tylko rozpropagowanie rowerów jako alternatywnego środka komunikacji w zatłoczonych miastach. Jest nią również wypromowanie rowerów jako znakomitego i unikalnego na rynku polskim nośnika powierzchni reklamowej.
W dobie dbałości o ekologię, nie boimy się stwierdzić, że nasz system przeznaczony jest dla każdego. Miasta pragnące wprowadzić skuteczny, tani, a przede wszystkim uzupełniający istniejącą już komunikację miejską środek transportu &#8211; znajdą w nas sojuszników.
m-bike ma docelowo w ciągu kilku lat stać się największą siecią bezobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich w Europie &#8211; z około kilkudziesięcioma tysiącami jednośladów.
Rowerowa rewolucja w szybkim tempie ogarnia całą Polskę: Kraków, Łódź, Poznań, Warszawę, Lublin, Opole&#8230; W związku z tym firma m-bike poszukuje grupy ludzi (praktykantów, stażystów i wolontariuszy, pracowników) chętnych do współpracy z firmą przy projekcie: &#8222;Rewolucja rowerowa m-bike&#8221;.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz prowadzoną działalnością promocyjno-marketingową projektu poszukujemy osób:
&#8226; Zainteresowanych marketingiem i PR (social media, portal www, media tradycyjne)
&#8226; kreatywnych,
&#8226; z ciekawymi pomysłami i zapałem do pracy,
&#8226; z motywacją,
&#8226; ukierunkowanych na sukces,
&#8226; komunikatywnych z miłym usposobieniem,
&#8226; zaangażowanych w wykonywani e powierzonych zadań.


Firma oferuje:
&#8226; pracę w dynamicznym zespole,
&#8226; możliwość rozwoju i zdobycia cennych doświadczeń w zakresie marketingu, PR,
&#8226; przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
&#8226; wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do projektu,
&#8226; elastyczny grafik,
&#8226; możliwość rozwoju w strukturach firmy
&#8226; dla studentów możliwość odbycia praktyk zawodowych.Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji (CV i list motywacyjny z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.06.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)" na podany poniżej adres:
lider@m-bike.info


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl