Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Oferta dla fotomodelki

(Warszawa/Bydgoszcz, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Firma Rocketmodels poszukuje fotomodelki do zdjęć katalogowych typu legwear i fashion (polskie marki). Sesje realizowane są w Warszawie i Bydgoszczy na przełomie marca i kwietnia.

Szukamy fotomodelki do zdjęć na witrynową relkamę salonu odzieży ślubnej (fashion/bielizna). Sesja odbędzie się w Warszawie w połowie kwietnia.

Osoby zainteresowane ww. zakresem pracy prosimy o przesłanie wymiarów, wieku i standardowego oświadczenia o zgodzie na przechowywanie danych osobowych. Proszę o zaznaczenie w wiadomości, które zlecenie jest przedmiotem zainteresowania. Mile widziane jest załączenie kilku dużych zdjęć dających pojęcie o sylwetce (kostium, bielizna lub podobne).

Agnieszka Chwęć
agnieszka.chwec@rocketmail.com


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl