Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

OSOBA NA STANOWISKO PRZEDSTAWICIELSKIE BRANZY MOTORYZACYJNEJ

(Warszawa i inne, Warszawa, )
OSOBA NA STANOWISKO PRZEDSTAWICIELSKIE BRANZY MOTORYZACYJNEJ


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 


Witamy Serdecznie! Poszukujemy osoby na stanowisko wyżej wymienione. Osoba będzie miała za zadanie pozyskiwanie i dbanie o klientów z branży motoryzacyjnej. Reklama na naszym portalu to od 150zł +VAT na rok emisji.
Początkowa umowa to akwizycja/zlecenie, wynagrodzenie 30% od podpisanej umowy tj. od 45zł do 120zł. Podpisując dwie umowy dziennie daje nam przez okres całego miesiąca ok 40umów (nie jest to żaden przymus do wykonania). Myślę, że jeśli dla kogoś przedstawicielstwo i kontakt z klientem nie stanowi problemu to 2 umowy dziennie nie będą żadnym wysiłkiem!
W miastach takich jak: Wrocław, Łódź, Warszawa, Poznań, Kraków,Gdańsk, Szczecin, Katowice, Bydgoszcz firm z branży motoryzacyjnej jest od 500do 2000,

Proponujemy okres próbny (zależny od wkładu i zaangażowania) Jeśli dana osoba już po tygodniu zaprezentuje nam swoje umiejętności śledzone przez nas - jesteśmy skłonni podpisać umowę na dłuższy okres.

Więcej informacji:

514 07 00 01
602 32 57 27
Prosimy koniecznie o nadesłanie CV wraz z aktualną fotografią.

Pozdrawiamy
Zespół Strefa-Moto.plSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl