Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy koordynator magazynu poświęconego grafice

(Warszawa, Warszawa, )

SW Press sp. z o. o. S.K. to wydawnictwo specjalistycznej prasy międzynarodowej. Od ponad 15 lat dostarczamy wiedzę z zakresu IT, biznesu, coachingu, bezpieczeństwa w sieci, grafiki i animacji komputerowej. Od roku 2009 jesteśmy obecni głównie w Internecie, tak, by każdy z naszych czytelników, niezależnie od miejsca zamieszkania, miał stały dostęp do wszystkich naszych publikacji.

Młodszy Koordynator Magazynu
Poświęconego grafice

Miejsce pracy: Warszawa
Aplikację (CV oraz + list motywacyjny) prosimy przesłać na adres:
rekrutacja44@software.com.pl
Kod referencyjny:
PRACA/PSD/MKM

Jeżeli szukasz wyzwań, chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca "od podszewki" w wydawnictwie i chciałbyś mieć kontakt z językiem obcym? &#8211; Odpowiedz na naszą ofertę!

PRZYKŁADOWE ZADANIA:
- samodzielnie organizowanie akcji promocyjnych w Internecie dla magazynu i jego prenumeraty,
- sprzedaż reklam i kampanii reklamowych,
- pozyskiwanie autorów artykułów i felietonów oraz kontakty z nimi podczas wszystkich etapów powstawania pisma,
- wspieranie pracy Redaktora Naczelnego,
- mailowy i telefoniczny kontakt z firmami współpracującymi z magazynem.

OCZEKIWANIA:
- znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
- sprawnego poruszania się w Internecie,
- kreatywności, tworzenia własnych metod promocji,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów, otwartości,
- zaangażowania i zapału do pracy,
- mile widziane zainteresowanie grafiką,
- szerokiego uśmiechu :)

OFERUJEMY:
- zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanym wydawnictwie,
- szkolenia z zakresu promocji,
- trzy miesiące stałego kontaktu z językiem obcym,
- możliwość awansu po okresie próbnym.

Zapraszamy do wysyłania aplikacji!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz + list motywacyjny) na adres:
w tytule maila proszę wpisać odpowiedni kod referencyjny:

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).