Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Specjalista E-commerce

(Częstochowa, Częstochowa, )

Wydawnictwo Sfinks powstało w 2000 roku. Pod naszym szyldem wydawane są głównie książki dokumentalne i popularnonaukowe, związane z aktualnymi wydarzeniami w Polsce i na świecie. Aktualnie obsługujemy ponad 100 tys. klientów w kraju i za granicą. Działając pod hasłem &#8222;książki z najwyższej półki", dbamy również o wizualną stronę naszych publikacji. Zawsze są to książki najwyższej jakości, drukowane na najlepszym papierze. Obecnie nasze wydawnictwo, firma dystrybucyjna i klub książki wysyłkowej zatrudniają łącznie ok. 80 osób i współpracują z największymi odbiorcami hurtowymi, księgarniami, klientami detalicznymi oraz bibliotekami, szkołami i przedszkolami. Przeszło 15 lat doświadczeń i ciągły rozwój umożliwia nam tworzenie nowych książek dla naszych wiernych Czytelników.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

Do najważniejszych zadań osoby, która zostanie zatrudniona na tym stanowisku będzie należało wsparcie pracy działu i wykonywanie zadań z zakresu e-commerce.

Zakres obowiązków:

- Obsługa CMS: dodawanie zdjęć, modyfikacja opisów, konfigurowanie i modyfikowanie produktów
- Mniejsze prace graficzne
- Praca z kodem HTML
- Kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami / kontrahentami
- Obsługa portali społecznościowych / aukcji Allegro
- Prace nad projektami aktualnie realizowanymi przez dział
- Wsparcie działu IT
- Fakturowanie

Wymagania:

- Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
- Wykształcenie wyższe (preferowane: informatyczne)
- Minimum średnia znajomość języka HTML
- Umiejętność pracy z systemami CMS
- Minimum średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego
- Znajomość obsługi LibreOffice
- Podstawowa znajomość narzędzi marketingu internetowego
- Podstawowa znajomość Adobe Photoshop
- Duża chęć uczenia się i wysoka motywacja do pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Doskonała organizacja i samodzielność w działaniu
- Kreatywność

Mile widziane:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Możliwość realizowania własnych pomysłów
- Pracę w młodym zespole ludzi, którzy są pozytywnie nastawieni do życia i pełni pomysłów
- Atrakcyjne warunki finansowe: 2000 zł brutto, umowa o pracę + premie.

Swoją aplikację prosimy kierować na adres:

rekrutacjae-commerce@sfinks.info

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)" oraz &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez F.H. SFINKS z siedzibą w Częstochowie przy ul. Mirowskiej 35&#8221;

http://www.sfinks.info »

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl