Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Merchandiser Mqteriałów Reklamowych

(Warszawa, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Job Impulse Polska Sp. z o. o. jest Agencją Pracy Tymczasowej ( Nr cert. 3000/3) i Doradztwa Personalnego (Nr cert.3000/2), która oferuje usługi z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy jako:

Merchandiser materiałów POS

Nr Ref.AL/MMP/0612

Miejsce Pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

&#183; Budowa, wymiana oraz utrzymanie ekspozycji materiałów marketingowych (plakatów, ulotek, ekspozytorów) w placówkach handlowo-usługowych na powierzonym terenie

&#183; Raportowanie stanu ekspozycji, uchybień i efektów oraz wykonywanie dokumentacji fotograficznej

&#183; Zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów,

&#183; Dbanie o wygląd i czystość półek

&#183; Montaże lekkie elementów ekspozycyjnych

&#183; Aplikacja folii reklamowej na witrynach okiennych

&#183; Przeprowadzanie audytów merchandisingowych

Wymagania:

&#183; Silna motywacja i zaangażowanie

&#183; Dyspozycyjność i terminowość

&#183; Prawo jazdy kat. B (posiadanie samochodu w celu przewożenia materiałów)

&#183; Znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office

&#183; Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

&#183; Ogólne poczucie estetyki i zdolności manualne

Oferujemy:

&#183; Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

&#183; Ciekawą, pełną wyzwań pracę

&#183; Pracę od 4 do 15 dni w miesiącu

&#183; Atrakcyjne wynagrodzenie