Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Marketing And Event Specjalist - Organizacja TargÓw

(Warszawa, Warszawa, )

Careercon sp. z o.o. Sp. K. zajmuje się organizacją konferencji, targów kariery i targów branżowych. Jesteśmy twórcami eventów dla specjalistów. Co miesiąc widzimy się z tysiącami uczestników, a dzięki nam najlepsze firmy w kraju mają szansę zaprezentować swoje oferty i poznać przyszłych pracowników czy partnerów handlowych.

W związku z organizacją targów Handlowca do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MARKETING AND EVENT SPECJALIST

organizacja targów

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteś młodą, energiczną i ambitną osobą?

Szukasz pracy, która da Ci się wykazać?
Potrzebujesz wyzwań?
Lubisz szukać nowych rozwiązań, pracować z ludźmi?

Jeżeli przynajmniej na 2 z 4 odpowiedziałeś tak, to znaczy, że warto do nas aplikować!

Przykładowe zadania na tym stanowisku:

&#8226;pozyskiwanie sponsorów, kontrahentów i partnerów biznesowych,
&#8226;promocja wydarzeń w mediach i Internecie,
&#8226;organizacja targów i przygotowanie materiałów reklamowych,

Oczekiwania:

&#8226;wykształcenie wyższe (mile widziani zaoczni studenci),
&#8226;otwartość,
&#8226;dyspozycyjność,
&#8226;umiejętność realizacji nałożonych zadań,
&#8226;pozytywna energia i nastawienie do pracy.

Oferujemy:

&#8226;stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
&#8226;motywacyjny system wynagrodzenia
&#8226;możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowej wiedzy
&#8226;pracę w młodym zespole
&#8226;trakcyjne warunki finansowe (uzależnione od wyników),
&#8226;szkolenia (m.in. z zakresu negocjacji, budowania marki, pracy z celem),
&#8226;możliwość realizowania prestiżowych targów na rynku,

Poszukujemy najlepszych, zdeterminowanych i chcących zarabiać! Jeżeli to Ty to wyślij swoje CV