Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca/ Pracownik reklamy

Kluczbork i okolice, Kluczbork,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Pośrednictwo Finansowe &#8222;Kredyty-Chwilówki&#8221; Sp. z o.o. to znana marka i sprawdzony pracodawca. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku usług finansowych zaowocowały silną pozycją naszej Firmy. Jesteśmy skuteczni i wciąż się rozwijamy. Nasz sukces to efekt pracy zespołu ludzi, którzy to co robią traktują z pasją i zaangażowaniem. Dlatego wykorzystaj tą okazję i dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoją aplikację na stanowisko:

Pracownik Reklamy
Miejsca pracy: Kluczbork

Obowiązki:

Realizacja planu reklamy.
Jazda samochodem z reklamą.
Promocja produktów Firmy.
Realizacja powierzonych zadań.
Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy.

Oczekujemy:

Znajomości topografii miasta Kluczbork i okolic.
Prawa Jazdy kat. B.
Minimum średniego wykształcenia.
Zdolności planowania oraz organizowania swojej pracy.
Dyspozycyjności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

Interesującą pracę w pewnej i znanej Firmie.
Niezbędne narzędzia pracy (między innymi: samochód, telefon komórkowy)
Przyjazną atmosferę w zespole ciekawych i otwartych ludzi.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś zainteresowany/a tym, co jesteśmy w stanie Ci zaoferować, nie czekaj ani chwili dłużej! Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV (ze zdjęciem). Być może to miejsce czeka właśnie na Ciebie!

W aplikacji CV proszę zamieścić następującą klauzulę: &#8222;Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Styczen, 2013  13:31

Identyfikator: 435694

Wyświetleń: 4754