Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Grafik Designer

Warszawa, Warszawa,

Dyna Consulting (dynaconsulting.pl/) jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

GRAFIK DESIGNER

Opis stanowiska:

- Opracowywanie projektów od fazy koncepcji do przekazania do produkcji
- Projektowanie materiałów reklamowo-promocyjnych
- Przygotowywanie projektów do druku
- Projektowanie i skład materiałów graficznych pod kątem rozwiązań webowych oraz mobilnych

Wymagania:

- Praktyczna znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign)
- Znajomość trendów w projektowaniu interfejsów na potrzeby serwisów WWW oraz nowoczesnych narzędzi reklamy internetowej oraz rozwiązań mobilnych
- Dokładność i dobra organizacja pracy
- Kreatywność
- Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferta:

- Możliwość rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
- Przyjazna atmosfera w pracy

Kraj:
Polska

Region, miasto:
Warszawa

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl/

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Pazdziernik, 2012  17:39

Identyfikator: 420489

Wyświetleń: 2479