Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie ogłoszenie

Dziennikarz Sportowy

(Województwo Warmińsko - Mazurskie, Olsztyn, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 


Jestem świeżo upieczonym magistrem dziennikarstwa. Sam wybór kierunku, nie był dla mnie problemem . Studia traktowałem jako środek do realizacji własnych marzeń oraz pasji, swojego największego marzenia - zostania dziennikarzem sportowym. Dlatego stworzyłem swoją własną sportową specjalizację ( oficjalnie na powyższym kierunku nie było żadnych specjalizacji) tzn. większość tematów moich prac miała charakter sportowy. Pracę licencjacką napisałem na temat :
&#8222; Wizerunek medialny reprezentacji Pawła Janasa na podstawie artykułów Przeglądu Sportowego&#8221; , zaś magisterską &#8222; Wizerunek medialny PZPN na podstawie Przeglądu Sportowego w latach 2006 &#8211; 2008&#8221;. Wybór pisma , z którego czerpałem wiedzę nie był przypadkowy. To był okres fascynacji Romanem Kołtoniem oraz Mateuszem Borkiem. Nie ukrywam , że obaj panowie mieli duży wpływ na drogę, która postanowiłem obrać. Można powiedzieć, ze moje życie wygląda dosyć monotonnie. Moja weekendowa podróż z futbolem rozpoczyna się już w piątek wieczorem, kiedy zazwyczaj rozgrywany jest spotkanie polskiej Ekstraklasy. Kończy się zaś na wieczornym programie niedzielnym Sport + , gdzie pokazywane są skróty spotkań z najlepszych lig świata. Najbardziej intensywne są soboty , wtedy jest najwięcej transmisji oraz programów. Nie chciałbym , aby Pani uznała mnie za kogoś takiego jak Jose Mourinho - zarozumiałego, nadętego bufona. Jednak muszę powiedzieć , że nie uważam się za gorszego od większości dziennikarzy, reporterów , publicystów, komentatorów sportowych. Obserwuję systematycznie ich pracę i widzę na co, ich stać. I jestem przekonany , iż wielu z nich mógłbym śmiało zastąpić
W trakcie studiów miałem przyjemność współpracować z studencką gazetą &#8222; Wiadomości Uniwersyteckie&#8221; . Nie ukrywam , iż przeprowadzanie wywiadów z czołowymi sportowcami z naszego województwa takimi jak Kacper Kozłowski , sprawiało mi dużo radości. Również pisanie relacji z sportowych wydarzeń takich jak spotkania koszykarskiej drużyny AZS UWM Trójeczka Olsztyn czy zwykłych akademickich imprez sportowych,, uważam za niezwykle pożyteczne, z punktu widzenia mojej przyszłej pracy.
Dodatkowo systematycznie pisze własne felietony, komentarze oraz analizy, które systematycznie publikuje na portalu salon24.pl Bardzo chciałbym już zacząć coś robić w tym kierunku.. Relacjonowania lokalnych wydarzeń sportowych, przeprowadzanie wywiadów z naszym sportowcami, pisanie własnych artykułów - tego wszystkiego nie traktowałbym w kategoriach obowiązku, ale przyjemności.. Przecież ja tym żyje !!!
Chciałbym jeszcze nadmienić , iż kiedy uczęszczałem do liceum stworzyłem dla grona przyjaciół alternatywną listę przebojów ( muzyka rockowa jest również moja pasją). Dzięki dziwnemu splotowi różnych wydarzeń, w Gazecie Olsztyńskiej ukazał się artykuł na ten temat. Tekst został opublikowany na tydzień przed moimi osiemnastymi urodzinami. Pamiętam , moja mama powiedziała, że jest to najpiękniejszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć. Teraz już wiem, że moja amatorska audycja muzyczna nagrywana na kasetach , była pierwszym aktem dziennikarskim w moim życiu.
Proszę o pozytywne rozpatrzeni mojej prośby.

Pozdrawiam


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl