Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie og這szenie

Asystent ds. Marketingu

(Warszawa, Warszawa, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

ManBase - innowacyjna firma wspieraj帷a procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta dynamicznego zespo逝 pasjonat闚 reklamy mobilnej, poszukuje kandydat闚 na p豉tne praktyki:

Kod aplikacji: MBW/001/BC/P
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA

tworzenie materia堯w reklamowych
郵edzenie trend闚 rynkowych i dzia豉 konkurencji
pomoc w przygotowaniu ofert
niezale積e projekty e-marketingowe

WYMAGANIA

student 3-5 roku studi闚 magisterskich w obszarze marketingu lub pokrewnym
zainteresowanie marketingiem mobilnym i nowymi technologiami
dobra znajomo嗆 j瞛yka angielskiego
samodzielno嗆 i dobra organizacja pracy
mile widziane obeznanie w zakresie urz康ze typu smartfon oraz tablet

OFERTA

2 lub 3 miesi璚zna p豉tna praktyka
mo磧iwo嗆 rozwoju w obszarze marketingu mobilnego
mo磧iwo嗆 nawi您ania wsp馧pracy po zako鎍zeniu praktyk
niezb璠ne narz璠zia pracy

Osoby zainteresowane podj璚iem wsp馧pracy, prosimy o przes豉nie aplikacji na adres: recruitment@manbase.com do dnia 22 sierpnia 2012 r. Z kandydatami b璠ziemy kontaktowa si drog mailow do dnia 23 sierpnia 2012. W tytule wiadomo軼i nale篡 poda kod aplikacji: MBW/001/BC/P.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl