Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Media / Reklama / Freelance
<< Poprzednie og這szenie

Asystent Managera Projektu z j. angielskim

(Warszawa, Mokot闚, Warszawa, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Wydawnictwo Software Media sp. z o. o. S.K. to m這da, ale ugruntowana marka magazyn闚 z zakresu szeroko poj皻ego bezpiecze雟twa komputerowego. Wydajemy tygodniki, dwutygodniki i miesi璚zniki - magazyny online dla klient闚 angloj瞛ycznych, dzi瘯i czemu jeste鄉y dost瘼ni na ca造m 鈍iece. G堯wnymi naszymi odbiorcami sa osoby ze Stan闚 Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Europy Zachodniej i Indii. Software Media to r闚nie szkolenia dla specjalist闚 z bran篡 IT prowadzone przez profesjonalist闚.

W zwi您ku z nowopowstaj帷ym projektem wydawniczym poszukujemy silnie zmotywowanych kandydat闚 stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokot闚

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie klient闚 - prenumerator闚,
- nawi您ywanie i utrzymywanie sta造ch kontakt闚 z kontrahentami,
- aktywna sprzeda powierzchni reklamowej magazynu.

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomo嗆 angielskiego,
- dyspozycyjno嗆 od poniedzia趾u do pi徠ku w godz. 8.00-16.30,
- umiej皻no嗆 praktycznego korzystania z Internetu,
- komunikatywno嗆, 豉two嗆 nawi您ywania kontakt闚,
- energiczno嗆 i otwarty umys.

Oferujemy:
- prac w m這dym, kreatywnym zespole,
- prac z celem nastawion na realizacj wynik闚 w oparciu o umow o dzie這,
- du膨 autonomi w dzia豉niu,
- mo磧iwo嗆 awansu po 3-miesi璚znym okresie.

Osoby zainteresowane powy窺z ofert prosimy o przes豉nie CV na adres rekrutacja9@software.com.pl z nazw stanowiska w tytule wiadomo軼i.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl