Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent Managera Projektu

Warszawa, Warszawa,

Masz małe doświadczenie? Nie wiesz jak rozpocząć swoją karierę? Jesteś dopiero po studiach i nie wiesz w którą stronę zmierzać? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś/aś twierdząco to ta praca jest dla Ciebie!

Wydawnictwo Software Media sp. z o. o. S.K. to młoda, ale ugruntowana marka magazynów z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa komputerowego. Wydajemy tygodniki, dwutygodniki i miesięczniki - magazyny online dla klientów anglojęzycznych, dzięki czemu jesteśmy dostępni na całym świece. Głównymi naszymi odbiorcami są osoby ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Europy Zachodniej i Indii. Software Media to również szkolenia dla specjalistów z branży IT prowadzone przez profesjonalistów.

W związku z nowopowstającym projektem wydawniczym poszukujemy silnie zmotywowanych kandydatów stanowisko:

Asystent Managera Projektu z j. angielskim

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Opis stanowiska:
- pozyskiwanie klientów - prenumeratorów,
- nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z kontrahentami,
- aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej magazynu.

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość angielskiego,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.30,
- umiejętność praktycznego korzystania z Internetu,
- małe doświadczenie lub jego brak,
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
- energiczność i otwarty umysł.

Oferujemy:
- pracę w młodym, kreatywnym zespole,
- pracę z celem nastawioną na realizację wyników w oparciu o umowę o dzieło,
- dużą autonomię w działaniu,
- możliwość awansu po 3-miesięcznym okresie,
- atrakcyjne zarobki.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 06 Grudzien, 2012  14:34

Identyfikator: 429288

Wyświetleń: 1871