Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Supervisor Planning

Poznań, Poznań,

Firma ERTA dla swojego klienta, międzynarodowej firmy transportowej aktywnie działającej na rynku logistycznym, poszukuje pracowników na stanowisko:

SUPERVISOR PLANNING

Miejsce pracy: Poznań
Data ważności oferty: 14.11.2010r.

Opis stanowiska:

- odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług transportowych
- odpowiedzialność za zespół planistów i kierowców
- realizacja drugoplanowych celów
- podnoszenie jakości usług
- tworzenie raportów operacyjnych

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe
- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego i/lub j. niderlandzkiego
- doskonała znajomość programów MS Office: Excel, Word, Outlook
- zdolności interpersonalne

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałą pracę
- możliwość rozwoju w dynamicznym przedsiębiorstwie które jest częścią stabilnej międzynarodowej grupy firm

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem KSI-01

Ogłoszenie dodane: Piatek, 29 Pazdziernik, 2010  13:39

Identyfikator: 241265

Wyświetleń: 14128