Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Operator WÓzka Wid£owego

Z³otoryja , Z³otoryja,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Zatrudnienia HERSTER (nr cert.10712)
poszukuje dla swojego Klienta w Legnicy kandydatów na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WID£OWEGO
Miejsce pracy &#8211; Z³otoryja
OPIS STANOWISKA PRACY:
Za³adunek i roz³adunek produktów
Obs³uga wózka wid³owego
Prace magazynowe
Praca w systemie 2 zmianowym

WYMAGANIA:
Wysoka motywacja do pracy
Uprawnienia na wózki wid³owe
Mile widziane do¶wiadczenie w obs³udze wózka wid³owego

OFERUJEMY:
Zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê tymczasow± (docelowo zatrudnienie w firmie Klienta)
Atrakcyjne wynagrodzenie
KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przes³anie swojego cv na adres e-mail: biuro@herster.pl/, w tytule maila wpisuj±c: Operator Wózka Wid³owego
tel. 727239265

Prosimy o za³±czenie klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Og³oszenie dodane: Sroda, 20 Wrzesien, 2017  13:26

Identyfikator: 621006

Wy¶wietleñ: 2481

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Operator koparki
  2. Operator koparki ladowarki
  3. Operator/ka Maszyn Pralniczych
  4. operator ¿urawia wie¿owego I¯
  5. Operator wózka wid³owego - Czechy, Kvasiny