Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Elektryk przemysłowy

Szczecin, Stargard Szczeciński,

Firma produkcyjna, zlokalizowana na terenie Szczecina prawobrzeże poszukuje:

ELEKTRYKA PRZEMYSŁOWEGO
Lokalizacja: Szczecin (prawobrzeże)

Obowiązki:

&#8226; codzienne kontrola a maszyn i urządzeń linii produkcyjnej &#8211; zapewnienie ciągłości pracy linii
&#8226; serwisowanie podległych urządzeń

Oferujemy:

&#8226; stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
&#8226; pracę od poniedziałku do piątku
&#8226; posiłki regeneracyjne podczas pracy

Wymagania:

&#8226; wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu technicznym : elektromechanika, automatyka)
&#8226; znajomość podstawowych zasad mechaniki i elektromechaniki
&#8226; mile widziane uprawnienia elektryczne

Osoby zainteresowane prosimy nadsyłać CV na adres: techniczne@lsj.pl/ podając w temacie maila: Elektryk

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Sobota, 08 Kwiecien, 2017  22:42

Identyfikator: 609274

Wyświetleń: 1295