Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Elektryk konserwator

Szczecin (Stobno), Szczecin,

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem zajmującej się magazynowaniem i sprzedażą artykułów biurowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin &#8211; Stobno

Zakres obowiązków:
- Kontrola i dbanie o obiekt oraz urządzenia
- Nadzór nad sprawnym usuwaniem ewentualnych usterek i awarii
- Wykonywanie drobnych prac elektrycznych, montażowych i hydraulicznych
- Utrzymywanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji
- Współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie pracy konserwatorskich

Wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe techniczne
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Uprawnienia SEP do 1 KV
- Umiejętności z zakresu prac elektrycznych, hydraulicznych

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie międzynarodowej
- Umowę o pracę
- Autobus pracowniczy
- Pakiet prywatnej opieki medycznej
- Pracę w systemie II zmianowym
- Darmowe owoce każdego dnia
- Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy experts@lsj.pl/ z dopiskiem " elektryk konserwator".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52
E-mail: experts@lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 28 Czerwiec, 2017  13:56

Identyfikator: 614777

Wyświetleń: 1410