Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Brygadzista w hali Real Białystok

Białystok, Białystok,

Ogólnopolska Agencja Merchandisingowa PMT Marketing System z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

Organizacja i kontrola pracy Merchandiserów
Rekrutacja Merchandiserów i organizacja zastępstw
Dbanie o ekspozycję towaru w Real Białystok
Sporządzanie Raportów i przesyłanie do centrali firmy
Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez agencję

Wymagania:

Doświadczenie w pracy Merchandisera
Aktualna książeczka zdrowia (sanepidowska)
Umiejętność zarządzania ludźmi
Komunikatywność, kreatywność
Dyspozycyjność, mile widziani studenci zaoczni

Oferujemy:

Umowę zlecenie
Pracę z możliwością rozwoju w firmie o ogólnopolskim zasięgu
Duży zakres samodzielności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres:
mmurawska@pmt.com.pl/

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Grudzien, 2011  11:04

Identyfikator: 363721

Wyświetleń: 10582