Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Automatyk - Tychy

Tychy, Tychy,

RMA Sp. z.o.o już od 7 lat zajmuje się budową linii technologicznych, maszyn i urządzeń. Kluczowym obszarem działalności firmy jest automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych.
Dzięki zespołom ekspertów z branży, wzbudzających zaufanie klientów oraz najnowocześniejszym, światowym technologiom firma plasuje się na pierwszym miejscu pod względem potencjału biznesowego. Jeżeli uważasz, że Twoje doświadczenie zawodowe oraz kompetencje pokrywają się z naszymi oczekiwaniami, zapraszamy do aplikowania.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka),
- Praktyczna znajomość zasad projektowania stanowisk zautomatyzowanych
i zrobotyzowanych,
- Kilkuletnie doświadczenie w automatyzacji procesów przemysłowych i uruchamianiu linii produkcyjnych,
- Umiejętność opracowywanie dokumentacji technicznej w zakresie projektu,
Obowiązki:
- Projektowanie i programowanie systemów automatyki dedykowanych liniom i maszynom produkcyjnym
- Sporządzanie dokumentacji projektowej
Oferujemy:
- Motywujący system wynagrodzeń
- Możliwości ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach prężnie rozwijającej się firmy z istniejącą już renomą,
- Pracę w przyjaznym, nastawionym na sukces i realizację celów zespole,
- Stabilność zatrudnienia,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na skrzynkę ajaworska@myrma.eu..
W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U.Nr 133, poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Grudzien, 2015  10:07

Identyfikator: 570320

Wyświetleń: 8817