Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię hydraulika

Biskupice Podgórne, Wroclaw,

Dobrze rozwijająca się firma budowlana poszukuje kandydatów na stanowisko:
Hydraulik
Opis stanowiska:
- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej ( zgrzewanie, spawanie, gwintowanie)
- obsługa urządzeń hydraulicznych
- remont urządzeń hydraulicznych
- wszelkie prace konserwatorskie
Wymagania:
- znajomość instalacji sanitarnych i grzewczych
- doświadczenie na podobnym stanowisku 4-5 lat
- sumienność i dokładność w powierzanych obowiązkach
- dyspozycyjność
- gotowość do wyjazdów służbowych
- wiek : do 35 lat
Oferujemy:
- praca na terenie fabryk LG ( Biskupice Podgórne pod Wrocławiem)
-bardzo dobre warunki zatrudnienia
- stawka 12 zł netto/h
- praca od 9 do 17 ( możliwe nadgodziny i praca w weekendy)
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: a.nittner@tsam.com.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 26 Sierpien, 2011  10:56

Identyfikator: 335722

Wyświetleń: 2770