Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Wagowy

My¶libórz,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

WAGOWY
Miejsce pracy : okolice Poznania
Zadania:
&#8226; Praca przy wa¿eniu aut &#8211; budowa drogi ekspresowej
Wymagania:
&#8226; Znajomo¶æ obs³ugi komputera
&#8226; Mile widziane osoby z ukoñczonym Technikum Budowlanym lub Studenci
Oferujemy:
&#8226; Nie wymagamy do¶wiadczenia
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracê
&#8226; Wynagrodzenie 2020,00 z³ na rêkê / 40 godzin tygodniowo
&#8226; Nadgodziny p³atne zgodnie z kodeksem pracy
&#8226; Dodatek za pranie odzie¿y roboczej
&#8226; Bezp³atne zakwaterowanie oraz jeden ciep³y posi³ek na terenie budowy

Osoby zainteresowane prosimy o wys³anie CV na maila justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl/ lub kontakt telefoniczny 798 056 274