Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Ustawiacz maszyn - Operator CNC

Bielsko-Biała, Bielsko-Biała,

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej, jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Partnera poszukujemy osób na stanowisko:

Ustawiacz maszyn - Operator CNC (Bielsko-Biała)

Zakres obowiązków:
- czynności produkcyjne,
- obsługa maszyn CNC i ich programowanie,
- dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki,
- praca z rysunkiem technicznym,
- samodzielny dobór i wymiana narzędzi,
- kontrola jakości wytworzonych produktów poprzez pomiar metrologiczny,

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe jako operator CNC
- samodzielność w ustawianiu maszyn z dostarczonego przez programistę programu
- dobra znajomość rysunku technicznego
- znajomość podstaw technologii wykonania
- znajomość przyrządów pomiarowych,
- znajomość technik obróbki skrawaniem,
- znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie , atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę
- praca w systemie 3 zmianowym
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila: katowice@grupaprogres.pl/

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 29 Wrzesien, 2015  14:18

Identyfikator: 563036

Wyświetleń: 1896