Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Inżynierowie / Robotnicy
<< Poprzednie ogłoszenie

Tokarz/frezer CNC

(Gliwice, Gliwice, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Personnel International nr certyfikatu 5286 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Tokarz/frezer CNC &#8211; z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki)
- kontrola nad danymi maszynami oraz wyprodukowanymi częściami
- wykonywanie pomiarów zgodnie z rysunkiem technicznym
- dobór odpowiednich narzędzi

Oferujemy:
- przygotowanie do pracy na maszynach sterowanych numerycznie
- stabilną pracę z możliwością współpracy stałej w międzynarodowej firmie
- zakwaterowanie
- opiekę koordynatora na miejscu
- atrakcyjne warunki finansowe

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- umiejętność czytania rysunków technicznych
- wiedza z zakresu obróbki skrawaniem oraz obsługi maszyn CNC
- dokładność, dobra organizacja pracy, terminowość, samodzielność

Aplikacje prosimy przesyłać na adres niemcy@personnel-international.com